O NAS

KarolW swojej pracy staram się przede wszystkim sprostać Waszym oczekiwaniom. Jako fotograf ślubny wychodzę z założenia, że każdy kto decyduje się na moje zdjęcia chciałby dla siebie czegoś naprawdę wyjątkowego, specjalnego -czegoś czego nie znajdzie nigdzie indziej. Moi klienci to zwykle ludzie, którym zależy na ponadczasowej fotografii, gdzie każde zdjęcie pozwoli im wciąż na nowo powracać do ich wspólnej ślubnej przygody. Przygody pełnej wzruszeń, radości i piękna tych wszystkich małych chwil, których często nie dostrzegają nawet sami nowożeńcy.

IKO_3Moja zaś rola polega na tym, aby te wszystkie małe chwile wyłapać dla Was okiem obiektywu. Nie kolekcjonuję twarzy lecz staram się aby każdy z uczestników wesela miał swój udział w waszej fotograficznej opowieści. Tworzę reportaż. Reportaż, w którym każdy ma swoją rolę a głównymi bohaterami jesteście Wy.

Plener

IKO_5 Plener to dla mnie osobny rozdział Waszego ślubu. Stanowi jego zwieńczenie, puentę, kropkę nad i. Staram się przygotować dla Was zawsze coś wyjątkowego inną plenerową historię. Ważny jest dla mnie pomysł i dobry klimat sesji. Staram się poznać wcześniej swoich ślubnych modeli „oswoić” ich z obiektywem, wyzwolić w nich pozytywny nastrój i spontaniczne reakcje. Unikam plenerów zamkniętych w sztampowych sceneriach i staram się nie powtarzać miejsc.

IKO_6

Na ciekawe zdjęcie składa się nie tylko jego tło ale światło, kolor, klimat zdjęcia a przede wszystkim Wasza własna indywidualność. Jestem otwarty na ciekawe pomysły, dlatego chętnie wysłucham waszych propozycji. Staramy się służyć radą przy wszelkich koncepcjach omawiając je razem z Wami i wspólnie dopasowując.

IKO_9 Na plenery często zabieram ze sobą różnego rodzaju gadżety, które potrafią wspaniale podkreślić klimat zdjęć. Natomiast podczas sesji cały czas staram się was „nakręcić”, wyluzować sesyjną atmosferę, wyzwolić w was modeli i aktorów zarazem. Staram się wczuć Was w sesję i wcielać w różne role, dzięki czemu plener staje się naprawdę dobrą zabawą. IKO_8

Zapraszam więc do wspólnej fotograficznej przygody.

 

 

Sylwia dołączyła do naszego fotograficznego teamu od ostatniego sezonu. sylwiaObdarzona znakomitym zmysłem obserwacji, pełna pasji i zaangażowania znakomicie wyczuwa klimat chwili tworząc obrazy tożsame z naszą stylistyką.  Jej nazwisko (Sylwia Sokół) mówi zresztą samo za siebie. O sokole oko bardzo dziś trudno tym bardziej więc się cieszymy, że możemy polecić zdjęcia Sylwii.

logo_katar_www KATARYNKA pankarola to projekt, który tworzymy wspólnie z Kasią.

kasia

Jest połączeniem sztuki fotografii z jej siostrzanymi dziedzinami twórczymi jak rysunek, design czy malarstwo, które spajamy w niebanalny sposób tworząc dla Was wyjątkowe autorskie propozycje. Zarówno w postaci produktów jak i usług. W obszarze fotografii spełniamy się wykonując różnego rodzaju fotoreportaże z ciekawych inicjatyw lokalnych, imprez sportowych i kulturalnych, a także wykonując sesje portretowe i studyjne.IKO_11IKO_10

W zakresie projektowo-malarskim mieliśmy przyjemność brać udział w tworzeniu takich przedsięwzięć jak Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe czy bieszczadzki browar URSA MAIORIKO_12 Tworzymy własne autorskie produkty fotograficzne w postaci eleganckich fotoobrazów, klimatycznych retro monideł czy też prac malarskich i pamiątkowych jak obrazy olejne, reprodukcje i pocztówki. Chcecie bliżej poznać nasz świat? Zapraszam na stronę katarynki.

bieszczadzki-blog

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz