Image Alt

Świat naszej fotografii

  /  O mnie

Pierwsze chwile

Przygotowania to wasze pierwsze spotkanie z naszym obiektywem w dniu ślubu. Staram się od pierwszych chwil być jedynie tłem dla rozgardiaszu tych chwil. Obserwuję Was i sytuacje, które Was otaczają pozwalając jednocześnie abyście zapomnieli o mojej obecności. Jest dla mnie ważne abyście w swoim świecie czuli się swobodnie wraz ze wszystkimi towarzyszącymi Wam emocjami i spontanicznością.

Ceremonia

Ceremonia ślubna, jest sednem Waszego dnia, chwilą doniosłą, którą z każdej strony należy otoczyć właściwym dla niej szacunkiem. Nauczony długoletnim doświadczeniem, dopasowuję się do jej przebiegu, przykładając szczególną wagę do dyskrecji w tym co robię. Jednocześnie wypatruję i szukam drobiazgów, które z pozoru błahe ledwo zauważalne, stają się pięknym uzupełnieniem tych najważniejszych kadrów.

Przyjęcie weselne

Dzień ślubu to tysiące chwil między wierszami -drobne dialogi, spontaniczne radości, niespodziewane wydarzenia i przeszkadzajki w drodze do pierwszego toastu. To taneczna energia, rodzinne wzruszenia uściski przyjaciół czy babcine łzy. Wszystko jest dla mnie ważne gdyż to właśnie te chwile pomiędzy, są najszczerszymi słowami, które ułożą dla Was opowieść na długie lata.

Słońce i wiatr czyli sesja w plenerze

Plener to dla nas osobny rozdział waszego ślubu.
Stanowi jego fotograficzną kropkę nad i. Staram się przygotować dla Was zawsze coś wyjątkowego inną plenerową historię. Ważny jest dla mnie pomysł i dobry klimat sesji. Swoich ślubnych modeli oswajam z obiektywem, wyzwalam w nich pozytywny nastrój i spontaniczne reakcje.
Na ciekawe zdjęcie składa się nie tylko światło, kolor ale przede wszystkim Wasza własna indywidualność.. Wspólnie Wami odnajduję w sesji różne spontaniczne role dzięki czemu plener staje się naprawdę dobrą zabawą.

O sobie słów kilka

Witajcie w świecie moich fotograficznych opowieści, dla których nieustanną inspiracją pozostajecie Wy i wasze historie. Realizując swoją pasję staram się przede wszystkim sprostać Waszym oczekiwaniom. Wychodzę z założenia, że każdy kto decyduje się zaprosić mnie do swojego świata, oczekuje czegoś naprawdę wyjątkowego, specjalnego -czegoś czego nie znajdzie nigdzie indziej. Osoby, które spotykam na swojej fotograficznej ścieżce to zwykle ludzie, którym zależy na ponadczasowej fotografii, gdzie każde zdjęcie pozwoli im wciąż na nowo powracać do ich wspólnej ślubnej przygody. Przygody pełnej wzruszeń, radości i piękna tych wszystkich małych chwil, których często nie dostrzegają nawet sami nowożeńcy. Moja rola polega na tym, aby te wszystkie małe chwile wyłapać dla Was okiem obiektywu. Szukam ważnych dla Was chwil, osób i detali a jednocześnie staram się aby każdy z uczestników wesela miał swój udział w waszej fotograficznej opowieści. Tworzę reportaż. Reportaż, w którym każdy gra dla Was swoją rolę a głównymi bohaterami jesteście Wy.

Karol Prajzner

Pan FOTO z pierwszej linii frontu

Fotograf, malarz, grafik -założyciel i sternik fotograficznej żeglugi pod banderą oto Pan FOTO. Artystyczne wykształcenie pozwoliło mi szlifować swoje pasje przekuwając je z czasem w zawodową ścieżkę i odwiedzić na niej wiele niezwykłych przystanków. Najważniejsze z nich: Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła (projekty graficzne) Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe (projekty graficzne) Bieszczadzka Grupa Twórców Kultury (wieloletni przewodniczący stowarzyszenia) Browar Ursa Maior (Projekty graficzne) Manufaktura Sanok (pracownia projektowa grafiki atystycznej) Miałem przyjemność odnaleźć się jako inicjator i uczestnik licznych przedsięwzięć artystycznych a także jako autor reportaży fotograficznych. Zapraszam również na bliźniaczą stronę namaluje.pl gdzie prezentuję malarsko graficzną stronę swojego dorobku oraz na stronę naszej drewnianej fotobudki - Oto budka FOTO.pl

Poznajmy się

Napisz, zadzwoń, dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić.

ul. Podzamcze 11, 38-420 Korczyna

+48 502 124 328