O NAS

Oto my: Karol, Kasia i Sylwia. Witajcie w świecie naszych fotograficznych opowieści, dla których nieustanną inspiracją pozostajecie Wy i wasze historie. Realizując swoją pasję staramy się przede wszystkim sprostać Waszym oczekiwaniom. Wychodzimy z założenia, że każdy kto decyduje się zaprosić nas do swojego świata, oczekuje czegoś naprawdę wyjątkowego, specjalnego -czegoś czego nie znajdzie nigdzie indziej. Osoby które spotykamy na swojej fotograficznej ścieżce to zwykle ludzie, którym zależy na ponadczasowej fotografii, gdzie każde zdjęcie pozwoli im wciąż na nowo powracać do ich wspólnej ślubnej przygody. Przygody pełnej wzruszeń, radości i piękna tych wszystkich małych chwil, których często nie dostrzegają nawet sami nowożeńcy.

Nasza rola polega na tym, aby te wszystkie małe chwile wyłapać dla Was okiem obiektywu. Nie kolekcjonujemy twarzy ale staramy się aby każdy z uczestników wesela miał swój udział w waszej fotograficznej opowieści. Tworzymy reportaż. Reportaż, w którym każdy ma swoją rolę a głównymi bohaterami jesteście Wy.


Fotograf, malarz, grafik -założyciel i sternik fotograficznej żeglugi pod banderą oto Pan FOTO. Artystyczne wykształcenie pozwoliło mi szlifować swoje pasje przekuwając je z czasem w zawodową ścieżkę i odwiedzić na niej wiele niezwykłych przystanków. Najważniejsze z nich:

Miałem przyjemność odnaleźć się jako inicjator i uczestnik licznych przedsięwzięć artystycznych a także jako autor reportaży fotograficznych. Zapraszam również na bliźniaczą stronę namaluje.pl gdzie prezentuję malarsko graficzną stronę swojego dorobku oraz na stronę naszej drewnianej fotobudki – Oto budka FOTO.pl


Fotografka i edytorka zdjęć. Zarazem osoba odpowiedzialna za efekt finalny waszych reportaży w postaci albumów, odbitek i pięknych pudełek i innych drobiazgów w które to wszystko pakujemy. Związana również jako instruktorka z Bieszczadzką Szkołą Rzemiosła.


Fotografka, designerka pogromczyni social mediów. Obdarzona znakomitym zmysłem obserwacji, świetnie wyczuwa wagę chwili, tworząc klimatyczne fotoreportaże i portrety. Oprócz fotografii zajmuje się również designem szlifując swój warsztat grafika komputerowego. Zdjęcia Sylwii.


Jesteśmy z Bieszczad aczkolwiek dojedziemy gdzie tylko sobie życzycie. Napiszcie do nas, zadzwońcie, dajcie znać skąd jesteście i dokąd chcielibyście nas zabrać 🙂 Z przyjemnością Was poznamy i postaramy się abyście i Wy lepiej poznali nas.