OFERTA DODATKOWA

Fotoalbum (fotoksiążka)

Nasz standardowy fotoalbum ma wymiary 21 x 21 cm. Wykonany jest z twardej płóciennej oprawy w kolorze lnu oraz 26 stron na których drukowane są kompozycje z waszych zdjęć.


Tradycyjny album ślubny

Album w rozmiarze 30 x 30 cm, ok. 70 – stron) z wklejanymi zdjęciami 15 x 21 cm po jednym zdjęciu na stronę.


Fotoksięga (twarde rozkładówki)

Fotoksięga 30 x 30 cm 10 rokładówek. Każda rozkładówka (po rozłożeniu 30 x 60 cm)zawiera kompozycję zdjęć projektowaną przez nas w autorski sposób (zdjęcia łączą się ze sobą tworząc całość kompozycji). (zobacz tutaj)
Istnieje również możliwość zamówienia zestawu fotoksiążek wykonanych z tego samego projektu (w wersji rodzinnej czyli: 1 szt. 30 x 30 cm +2 szt. 20 x 20 cm)


Monidła

Monidła to produkt autorski. Fotografie odpowiednio preparowane i montowane w oryginalnych podłożach jak np. stare nadgryzione zębem czasu deski, stanowią niepowtarzalną i oryginalną pamiątkę, która przeniesie Was w niezwykły świat retro. Wspaniale sprawdzają się jako prezent dla rodziców. Wystarczą nam zdjęcia waszych twarzy lub innych osób, którym chcielibyście sprezentować monidło. Pozwól sobie na niezwykły prezent, który przeniesie Was w dawne czasy zamknięte w pożółkłych fotografiach naszych dziadków i babć.
Obejrzyj galerię naszych monideł TUTAJ


Oto budka FOTO

Jeśli na swój wyjątkowy dzień szukasz wyjątkowej fotobudki to mamy dla Ciebie coś specjalnego – fotobudkę drewnianą 🙂 Jej rustykalny charakter znakomicie wkomponuje się w każde ślubne otoczenie, niezależnie w jakim klimacie chcielibyście urządzić swoje wesele. Z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym koneserom fotobudkowych szaleństw. Sprawdź na www.otobudkafoto.pl


Chcesz zobaczyć więcej? Zapraszamy na www.namaluje.pl