Image Alt

Dodatki

Monidła

Monidła to nasz produkt autorski. Fotografie odpowiednio preparowane i montowane w oryginalnych podłożach jak np. stare nadgryzione zębem czasu deski, stanowią niepowtarzalną i oryginalną pamiątkę, która przeniesie Was w niezwykły świat retro. Wystarczą nam zdjęcia waszych twarzy resztę wykonamy my. Pozwól sobie na niezwykły prezent, który przeniesie Cię w dawne czasy, spoglądające dziś na nas z pożółkłych fotografii naszych dziadków i babć.

Fotobudka

Jeśli na swój wyjątkowy dzień szukasz wyjątkowej fotobudki to mamy dla Ciebie coś specjalnego – fotobudkę drewnianą. Jej rustykalny charakter znakomicie wkomponuje się w każde ślubne otoczenie, niezależnie w jakim klimacie chcielibyście urządzić swoje wesele. Z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym koneserom fotobudkowych szaleństw. Sprawdź na www.otobudkafoto.pl

Sesje zdjęciowe

Prywatne sesje zdjęciowe to u nas sesje bardzo różnorodne. Sesje okolicznościowe, sesje par, portrety indywidualne, sesje rodzinne i ciążowe. Każda z nich stanowi inne wydarzenie, w którym uczestnicząc jesteśmy obserwatorami Waszego wyjątkowego świata. Staramy się wówczas ująć Was nie tylko jako całość ale również poszczególne części tego świata, wraz z waszą indywidualnością i wzajemnymi relacjami. Czasami zabierzemy Was na łąkę, innym razem na miasto a jeśli nas zaprosicie, również do waszego domu. Wszystko zależy od Was i tego gdzie najlepiej się czujecie. Zapytaj o sesję, która Cię interesuje abyśmy mogli przedstawić Ci odpowiednią ofertę.

Ceramiczne dodatki

Wszystko co oferujemy swoim klientom staramy się zaproponować w jak najbardziej wyjątkowym wydaniu. Dla tego m.in. opracowaliśmy i własnoręcznie wykonujemy dla Was autorskie ceramiczne pendrivy. Jeśli macie własne pomysły na ceramiczne gadżety, które w wyjątkowy sposób podkreślą wasze ślubne święto zapytajcie nas co możemy dla Was zrobić. Lubimy kreatywne wyzwania 🙂

Fotopomysły

Pomysły ubrane w rękodzielnicze formy łączące różne techniki. Fascynacja wieloma z nich pozwala czasem spotkać je na wspólnym fotograficznym podwórku.